Centrum sociálnych služieb KA

 

Sme občianske združenie, ktoré je registrovaným neverejným poskytovateľom sociálnych služieb - základného sociálneho poradenstva, opatrovateľskej služby, sprostredkovania osobnej asistencie, zariadenia núdzového bývania a denného stacionára. Uvedené sociálne služby poskytujeme najmä pre obyvateľov mesta a okresu Krupina, ale sme pripravení pomôcť každému človeku v sociálnej alebo hmotnej núdzi. Snažíme sa vykonávať svoju prácu úplne profesionálne a kvalitne.

Vieme, že v živote stačí len chvíľka a človek sa ocitne v zdanlivo neriešiteľnej a ťažkej situácii. Aj preto sa snažíme ponúknuť pomocnú ruku každému, kto si svoje problémy nedokáže vyriešiť sám.

Dúfame, že tu nájdete odpovede na Vaše otázky, prípadne pri kontakte s nami - spôsob riešenia Vašich sociálnych problémov. Svojich návštevníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď sa k nám radi vracajú. Navštívte nás a sami budete môcť našu činnosť posúdiť, prípadne sa stať jedným z nás. Vašu podporu určite uvítame.

Navštívte nás na Sládkovičovej ul. 39, Krupina. Viď Kontakt

Podporte náš projekt

Chvíľka vášho času nám môže pomôcť robiť veľké veci. Zahlasujte za náš projekt zameraný na skvalitnenie komunitného života v našom regióne s inovatívnym zapojením ľudí so zdravotným znevýhodnením, ktorý bol vybraný medzi 100 najlepších z 336 prihlásených projektov. 
Prosíme, pošlite SMS správu v tvare HLAS(medzera)822 na číslo 0902 020 292. Ďakujeme!
https://mamnato.sk/grant/postupujuce-projekty/detail/822

Aktuality

Zbierka hračiek a školských pomôcok

29.11.2011 13:27
      V dňoch 8. – 9. decembra 2011 v čase od 10,00 do 17,00...
<< 103 | 104 | 105 | 106 | 107 >>

Národná linka pre ženy zažívajúce násilie

Bezpečný priestor pre ženy

0800 212 212

Linka je bezplatná, dostupná nonstop a anonymná.

Pomoc a podporu Vám poskytnú vyškolené poradkyne.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia.

www.esf.gov.sk